O nás

Zabýváme se prodejem podlahových krytin. Prodej koberců - metrážové i kusové. Prodej PVC, vinylové a laminátové podlahy.

Kontakt

  • Adresa

    Kralická, 796 01 Prostějov

  • Telefon

    725 525 888

  • E-mail

    info@samson-zonek.cz

Oživte svůj interiér novým kobercem

Koberec bez vln a párajících se spojů! Neváhejte a nechte si koberec položit od profesionálů – rychle a bezstarostně. Provádíme komplexní  práce v bytových nebo komerčních prostorech, kancelářích, průmyslových halách.

Máte zájem o pokládku koberce a hledáte podlaháře, kteří mají dostatek zkušeností? Obraťte se na nás. Postaráme se o dopravu a pokládku koberce. Pokládka koberců probíhá na sucho či lepením dle požadavků zákazníka. Pokud je zapotřebí, vybrousíme nerovnosti a vyrovnáme podklad pomocí samonivelační stěrky. Na připravený podklad položíme koberec, který necháme několik hodin volně ležet, aby se záhyby vyrovnaly. K přilepení koberců používáme speciální lepidlo nebo oboustrannou lepicí pásku – volíme dle materiálu a plochy, na kterou se bude koberec pokládat. Na závěr přesahující okraje ořízneme. Při pokládce koberců lepením je nezbytné v místnosti řádně větrat. Součástí každé pokládky může být i olištování koberce.

CENÍK ZDE

ZNAČKY KOBERŮ ZDE

 

alori-sidebar

PRO INFORMACE O NAŠICH SLUŽBÁCH VOLETE NA:

725 525 888